/  /  /  /  / Polak zdobywcą nagrody internautów w Citroen Creative Awards
Citroen DS3

Citroen DS3

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polak zdobywcą nagrody internautów w Citroen Creative Awards

Citroen|
null
© Citroen
nullnull

Międzynarodowy konkurs Citroen Creative Awards na najlepszy projekt dachu i deski rozdzielczej Citroena DS3 został już rozstrzygnięty. Jak na razie tajemnicą owiane są nazwiska laureatów wybranych przez jury składające się z osobistości ze świata designu, mediów i sztuki.

Ogłoszenie zwycięzców oraz wręczenie nagród będzie miało miejsce 5 października w pokazowym salonie Citroena C42 przy Polach Elizejskich w Paryżu.

Wiadomo jednak na pewno, że w plebiscycie internautów zwyciężył kandydat z Polski, Piotr Bajbak, zdobywając 4 229 głosów i uzyskując znaczną przewagę nad konkurentami.

Piotr jest studentem III roku projektowania multimedialnego na jednej z warszawskich uczelni wyższych. Szeroki krąg jego zainteresowań obejmuje m.in. design, grafikę komputerową oraz breakdance.

Spytany o to, czy cieszy się z nagrody, Piotr Bajbak odpowiedział: „Jestem bardzo szczęśliwy, że zdobyłem najwięcej głosów w plebiscycie internatów Citroen Creative Awards. To wielkie wyróżnienie - dziękuję wszystkim głosującym! Cieszę się, że moja praca spodobała się publice. To prawdziwe wyróżnienie, szczególnie, że w drugim etapie konkursu walczyłem z 49 kandydatami, którzy zaprezentowali bardzo wysoki poziom.”
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Citroen DS3