/  /  /  /  / Nowość! Tak wygląda Citroen DS3 Cabrio
Citroen DS3

Citroen DS3

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowość! Tak wygląda Citroen DS3 Cabrio

Citroen|
null
© Citroen
nullnullnullnullnullnullnullnull

Na kilkanaście dni przed otwarciem salonu samochodowego w Paryżu Citroen zapisuje kolejne karty historii linii DS, odsłaniając sylwetkę modelu Citroen DS3 Cabrio. Inteligentna koncepcja pozwala cieszyć się każdym promieniem słońca w każdej chwili.

Citroen DS3 obecny na rynku zaledwie od dwóch lat odniósł ogromny sukces handlowy z wynikiem blisko 180 000 sprzedanych egzemplarzy. Oferując możliwość daleko idącej personalizacji oraz różnych wersji, w tymi Racing, Ultra Prestige i Just Mat, DS3 jest potwierdzeniem popularności linii DS, która osiągnęła sprzedaż przekraczającą 250 000 egzemplarzy.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań DS3 Cabrio zyskał jeszcze bardziej niepowtarzalny charakter, nie tracąc atutów układu jezdnego pierwowzoru. Szeroki wachlarz personalizacji powiększa się o składany płócienny dach dostępny w trzech wersjach kolorystycznych (czarnej Noir, niebieskiej Bleu Infini oraz z monogramem DS).

Nowości wystawy Paryż 2012

DS3 Cabrio wyróżnia się elegancją, która znajduje wyraz w innowacyjnym układzie tylnych świateł z efektem 3D oraz w oryginalnym kształcie tylnej klapy.

DS3 Cabrio wnosi powiew świeżości do świata kabrioletów dzięki:
- możliwości elektrycznej obsługi dachu do 120 km/h
- 5 pełnowymiarowych miejscom
- największemu bagażnikowi w swojej kategorii

Citroen DS3 Cabrio, produkowany w zakładach we francuskim Poissy, zostanie wprowadzony do sprzedaży na początku przyszłego roku. Od momentu premiery rynkowej będzie dostępny w wersji silnikowej emitującej poniżej 99g/km.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Citroen DS3