/  /  /  /  / Zmodernizowany Citroen C5
Citroen C5

Citroen C5

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Cena105 590 zł - 120 590 zł (aktualizacja: 2016-04-08)
Emisja CO2106 g/km - 114 g/km
Żużycie paliwa4,1 L/100km - 4,4 L/100km
 

Zmodernizowany Citroen C5

Citroen|
null
© Citroen
nullnullnullnullnullnullnullnullnull

Styl modeli Citroen C5 i C8 zmienia się zgodnie z aktualnymi tendencjami oraz ambicjami marki. Zmiany dokonują się w kierunku nowoczesności i elegancji, podkreślając osobowość modeli, a jednocześnie zachowując atuty, które zapewniły im rynkowy sukces.

Od momentu wprowadzenia na rynek na początku 2008 roku trzecia generacja C5, dostępna w wersji sedan i Tourer, sprzedała się w liczbie ponad 400 000 egzemplarzy. W oparciu o ten rynkowy sukces Citroen C5 przechodzi stylistyczną i technologiczną modernizację, zyskując jeszcze bardziej wyrazistą osobowość i nowoczesne rozwiązania.

Model otrzymuje nowe szewrony marki, których bardziej zaokrąglony kształt podkreśla charakter sylwetki. C5 zostaje również wyposażony w nowe obręcze z lekkich stopów 17" Egee i oferuje nowy brązowy kolor nadwozia Guaranja. We wnętrzu C5 w wersji wyposażenia Exclusive proponuje nowe skórzano-materiałowe tapicerki oraz elementy dekoracyjne.

Dla ułatwienia podróży C5 posiada nowy system nawigacji eMyWay współpracujący z Connecting Box z gniazdem Jack, gniazdem USB i zestawem głośnomówiącym Bluetooth. W modelu C5 Tourer system nawigacji może zostać połączony z kamerą cofania dla usprawnienia manewrów.

Citroen C5 zapewnia nowoczesne rozwiązania technologiczne z myślą o wygodzie, komforcie i bezpieczeństwie, takie jak Citroen eTouch czy też zawieszenie Hydractive III+.

W przypadku Citroena C8 nowy wizerunek marki jest widoczny na osłonie chłodnicy i z tyłu samochodu w postaci szewronów. Kolorystyczny wystrój Noir Onyx podkreśla osobowość C8. Nowy pakiet Black Pack obejmuje lusterka, słupki i listwy boczne drzwi. Ponadto, reflektory w dymnej wersji nadają nowy wyraz i ożywiają styl vana.

Nowy brązowy kolor Hickory rozszerza paletę dostępnych odcieni karoserii.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Citroen C5