/  /  /  /  / Kolejny rekord pobity
Citroen C5

Citroen C5

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Cena105 590 zł - 120 590 zł (aktualizacja: 2016-04-08)
Emisja CO2106 g/km - 114 g/km
Żużycie paliwa4,1 L/100km - 4,4 L/100km
 

Kolejny rekord pobity

Citroen Polska|
null
© Citroen
nullnull

Zgodnie z życzeniem laureata plebiscytu na Dziennikarza Roku 2010, organizowanego przez miesięcznik Press, główna nagroda w postaci Citroena C5 została przekazana na szczytny cel.

Podobnie jak w zeszłym roku, samochód został wystawiony na internetowej aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po dwóch tygodniach aukcja osiągnęła kwotę 82 019 zł, co stanowi wynik o ponad 2 000 złotych lepszy niż ubiegłoroczny.

Najbardziej zdeterminowanym licytującym okazał się pan Tomasz, którego dzielnie wspierała żona Izabela.

Oboje przybyli na uroczyste wydanie samochodu, w którym brali udział również przedstawiciele Citroen Polska i sam Jurek Owsiak.

Zapytani, dlaczego zdecydowali się na licytację, stwierdzili: „Od zawsze wierzyliśmy w inicjatywę Jurka Owsiaka i staraliśmy się ją wspierać. Decyzja o udziale w licytacji zapadła spontanicznie, wkrótce po Finale WOŚP”.

Dodatkowo, pani Izabela podkreśliła: „Jeszcze jako licealistka brałam udział w zbieraniu pieniędzy na WOŚP. Ale nie to jest najważniejsze: jako lekarz widzę efekty działalności organizacji codziennie. Cieszy mnie również fakt, że poprzez licytację C5 połączyliśmy pożyteczne z przyjemnym”.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Citroen C5