/  /  /  /  / 300 samochodów Peugeot 301 i Citroen C-Elysee zasila flotę Expressu
Citroen C5

Citroen C5

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Cena105 590 zł - 120 590 zł (aktualizacja: 2016-04-08)
Emisja CO2106 g/km - 114 g/km
Żużycie paliwa4,1 L/100km - 4,4 L/100km
 

300 samochodów Peugeot 301 i Citroen C-Elysee zasila flotę Expressu

Express|
null
© Peugeot
null

Kontrakt na zakup 300 sztuk nowo wprowadzanych na rynek kompaktowych modeli został niedawno podpisany pomiędzy Expressem a markami koncernu PSA Peugeot Citroen.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Express jest pierwszą wypożyczalnią samochodów na polskim rynku, która zdecydowała się na zakup świeżo wprowadzanych na rynek bliźniaczych modeli francuskiego koncernu PSA Peugeot Citroen: samochody Peugeot 301 oraz Citroen C-Elysee w nadchodzącym sezonie staną się flagowymi modelami wypożyczalni w segmentach C i C+.  

Mówi Hubert Laszczyk, prezes zarządu w firmie Express: "Przyjęta przez Express strategia oferowania klientom dobrych jakościowo aut za przystępne stawki najmu niesie za sobą nasze bardzo duże oczekiwania względem warunków zakupu samochodów. Rzadko dotychczas udawało się je uzgodnić już w pierwszym roku wprowadzania nowego modelu. Sukces tego kontraktu możliwy był wyłącznie dzięki otwartej współpracy i elastyczności importerów".

Pierwsze samochody z benzynowymi silnikami 1.6 115 KM oraz wysokoprężnymi 1.6 HDi 92 KM pojawią się we flocie Expressu już na przełomie marca i kwietnia. Kolejne rejestrowane będą sukcesywnie aż do lipca.

Warto podkreślić walory użytkowe obu modeli. Duży, ponad 500-litrowy bagażnik znajdzie na pewno szerokie zastosowanie wśród klientów wypożyczalni. Z kolei dla osób planujących dalsze podróże niewątpliwie istotny jest fakt, iż różnica w cenie wynajmu aut w segmencie C+ i C zrekompensuje się po przejechaniu już około 400 km.

Ceny za wynajem w Expressie uwzględniają nielimitowany przebieg kilometrów.  

Kontraktowi na samochody Peugeot 301 i Citroen C-Elysee towarzyszą uzupełniające zamówienia na Peugeot Partnera w wersji 5-osobowej oraz Peugeot 508 z automatyczną skrzynią biegów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Citroen C5