/  /  /  /  / Nowości w gamie Citroen C4 Picasso
Citroen C4 Picasso

Citroen C4 Picasso

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowości w gamie Citroen C4 Picasso

Citroen|
null
© Citroen
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Modele C4 Picasso i Grand C4 Picasso, dwie wersje kompaktowego minivana marki, zyskały nowe logo i technologię mikro-hybrydy e-HDi. Od czasu wprowadzenia na rynek odniosły niekwestionowany sukces handlowy z wynikiem prawie 650 000 sprzedanych egzemplarzy.

C4 Picasso i Grand C4 Picasso, dysponujące, dzięki panoramicznej przedniej szybie doskonale doświetlonym wnętrzem, zyskały z przodu i z tyłu nowe logo marki. Wyposażono je również w dodatkowe charakterystyczne światła typu LED zlokalizowane w zderzaku przednim pod lampami reflektorów.

Technologia mikro-hybrydy e-HDi to połączenie systemu Stop&Start drugiej generacji ze mechaniczną elektronicznie sterowaną skrzynią biegów i silnikiem 1.6 HDi 110 KM FAP. Łączy ona wyjątkowy komfort jazdy z niskim poziomem zużyciem paliwa (4,8 l/100 km) i wyraźnie ograniczoną emisją zanieczyszczeń i CO2 (125 g/km).

Ponadto, C4 Picasso i Grand C4 Picasso korzystać mogą z systemu Citroen eTouch, czyli palety usług, która obejmuje wezwanie pomocy i assistance oraz wirtualną książkę serwisową i usługę Eco Driving.

Poddane ewolucji wersje dostępne będą na rynku w ostatnim kwartale bieżącego roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama