/  /  /  /  / C4 Picasso znów chwalony za niezawodność
Citroen C4 Picasso

Citroen C4 Picasso

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

C4 Picasso znów chwalony za niezawodność

Informacja własna|
null
© Citroen
null

Citroen C4 Picasso znów zajął pierwsze miejsce wśród minivanów w rankingu niezawodności niemieckiego ADAC. A ile egzemplarzy omawianego modelu sprzedano dotychczas w Polsce?

Autor: Rafał Żaglewski

Dzięki modelom C4 Picasso oraz Xsara Picasso Citroen znów zajął pierwsze miejsce w rankingu niezawodności aut używanych segmentu minivan według ADAC. Samochody francuskiej marki uznane zostały za godne polecenia, otrzymując najwyższe noty dla aut wszystkich roczników od 2005 do 2009. Żaden inny model w omawianej klasie (łącznie oceniono 13 samochodów) nie otrzymał tak dobrej oceny za niską awaryjność.

Przypomnijmy, że Citroen C4 Picasso również zajął w swoim segmencie pierwsze miejsce w prestiżowym badaniu poziomu satysfakcji kierowców w Wielkiej Brytanii „Driver Power 2010”. Niezależni specjaliści podkreślają, że auto francuskiej marki jest bardzo wszechstronne, oferując klientom przemyślane rozwiązania stylistyczne oraz jest niezwykle funkcjonalne. „W pełni zasługuje na zwycięstwo w segmencie MPV - podsumowuje jury brytyjskiego Auto Express.

Warto dodać, że Citroen C4 Picasso znalazł się w finałowej trójce konkursu o prestiżową nagrodę międzynarodowego jury europejskich dziennikarzy motoryzacyjnych Car of the Year 2007.

Do końca marca sprzedano na polskim rynku prawie 1 510 egzemplarzy Citroena C4 Picasso.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama