/  /  /  /  / C4 Picasso nagradzany i chętnie kupowany
Citroen C4 Picasso

Citroen C4 Picasso

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

C4 Picasso nagradzany i chętnie kupowany

IBRM Samar| Citroen|
1.jpg
© Citroen
1.jpg2.jpg

W ciągu kilku miesięcy od momentu pojawienia się na rynku Citroen C4 Picasso, który otrzymał właśnie nagrodę czasopisma "Auto Express" jako najlepszy van roku 2007, znalazł już w Wielkiej Brytanii ponad 10 tys. nabywców. W Polsce ten innowacyjny model zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w swoim segmencie, sprzedając się od początku roku w ilości ponad 300 egzemplarzy.

Szczęśliwy posiadacz 10-tysięcznego egzemplarza C4 Picasso sprzedanego na terenie Wielkiej Brytanii podkreśla, że od razu do gustu przypadła mu rzucająca się w oczy i niepowtarzalna linia nadwozia tego modelu, a co więcej auto doskonale spełnia wymagania użytkownika związane z pracą, życiem rodzinnym, a nawet zainteresowaniami w wolnym czasie (gra w golfa).

W Polsce Citroen C4 Picasso plasuje się na dziewiątym miejscu w swoim segmencie, znalazłszy w pierwszym półroczu 303 klientów. Stanowi to 4,3% łącznej sprzedaży aut osobowych dla całej marki. Chociaż wersja siedmiomiejscowa pojawiła się na rynku nieco później, to Grand C4 Picasso sprzedaje się nieco lepiej niż jego „mniejszy brat”, uzyskując 56,7% wolumenu gamy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama