/  /  /  /  / Nowy Citroen C3 i Wieża Eiffla
Citroen C3

Citroen C3

Zmień
Segment
Emisja CO2
Żużycie paliwa
 

Nowy Citroen C3 i Wieża Eiffla

Citroen|
null
© Citroen
nullnull

90. urodziny marki Citroen i 120. Wieży Eiffel będą hucznie świętowane w Paryżu. Wydarzenie to będzie wyjątkowe, a jego międzynarodowy wymiar podkreślony zostanie przez relację na żywo w Internecie.

Przez trzy miesiące, począwszy od 22 października symbol Paryża będzie cieszyć oczy trwającą 12 minut iluminacją. Marka Citroen, historycznie związana z Wieżą Eiffla, będzie partnerem obchodów jej rocznicy. Nazwa marki była wyświetlana na Wieży przez prawie 10 lat (od 1925 do 1934 roku).

Citroen po raz kolejny udowadnia swoją kreatywność. Tym razem najnowszy z gamy model, nowy C3, uświetni inaugurację nowego oświetlenia Wieży Eiffla. Jego szyba panoramiczna Zenith zapewnia niezapomniane wrażenia wszystkim pasażerom.

Dziesięć nowych C3 usytuowanych będzie w charakterystycznych miejscach Paryża. Wszystkie skierowane będą w kierunku Wieży Eiffla. Każdy z samochodów wyposażony będzie również w kamerę, która będzie transmitować spektakl na żywo.

Internauci będą mieli możliwość wyboru pomiędzy różnymi lokalizacjami i oglądania 12-minutowego spektaklu na żywo z pokładu nowego C3 przez szybę Zenith.

Aby zagwarantować widzom wertykalny widok, film w Internecie będzie wyświetlany w formacie 9/16.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Citroen C3