/  /  /  /  / Polska: Citroen C3 Picasso również dla flot
Citroen C3 Picasso

Citroen C3 Picasso

Zmień
SegmentVany / Klasa Małe
Cena53 590 zł - 57 590 zł (aktualizacja: 2016-08-01)
Emisja CO2115 g/km
Żużycie paliwa5,0 L/100km
 

Polska: Citroen C3 Picasso również dla flot

Citroen|
null
© Citroen
null

Doceniany w międzynarodowej branży motoryzacyjnej Citroen C3 Picasso udanie rozpoczął karierę handlową również na polskim rynku. Jak podkreśla polski importer, nowy model francuskiej marki ma już na koncie pierwsze zamówienia flotowe.

Autor: Rafał Żaglewski

Debiutujący kilka miesięcy temu Citroen C3 Picasso często występuje w testach porównawczych przeprowadzanych przez polskie i zagraniczne magazyny motoryzacyjne, ma też na koncie coraz więcej cennych nagród branżowych. A jak auto jest przyjmowane przez samych klientów?

Z tym pytaniem zwróciliśmy się do Jacka Trojanowskiego, który pełni funkcję jako Dyrektor Marketingu w Citroen Polska:
„Od publikacji pierwszych zdjęć Citroen C3 Picasso wzbudził duże zainteresowanie klientów. Jego oryginalny design i przemyślna koncepcja kompaktowego, ale jednocześnie pojemnego samochodu, znalazła poklask wśród potencjalnych użytkowników i odbiła się szerokim echem w publikacjach prasowych. Ten najmniejszy z rodziny vanów Citroena jest najczęściej kupowany przez młode rodziny, które poszukują niewielkiego, oszczędnego, ale też bardzo funkcjonalnego i wygodnego samochodu. Istotnym czynnikiem jest również kwestia wysokiej jakości wykończenia samochodu oraz  bezpieczeństwa (w nowych testach NCAP o zaostrzonych kryteriach oceny zdobył on cztery gwiazdki). Z kolei szeroka gama wyposażeniowa i silnikowa pozwala na skonfigurowanie wersji, która zarówno cenowo, jak i użytkowo będzie satysfakcjonująca dla każdego użytkownika. Do końca lipca sprzedaliśmy w Polsce 356 egzemplarzy tego modelu, głównie klientom indywidualnym. Zrealizowaliśmy również pierwsze kontrakty flotowe, co jest pomyślną zapowiedzią odnośnie sprzedaży na najbliższe miesiące”.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama