/  /  /  /  / Citroen C3 Picasso znów doceniony!
Citroen C3 Picasso

Citroen C3 Picasso

Zmień
SegmentVany / Klasa Małe
Cena53 590 zł - 57 590 zł (aktualizacja: 2016-08-01)
Emisja CO2115 g/km
Żużycie paliwa5,0 L/100km
 

Citroen C3 Picasso znów doceniony!

Citroen|
null
© Citroen
null

Wytwarzany od kilku miesięcy na Słowacji Citroen C3 Picasso może pochwalić się coraz większą kolekcją cennych nagród przyznawanych w prasie motoryzacyjnej. Przypomnijmy, że nietuzinkowe auto francuskiej marki jest też w gromie modeli pretendujących do prestiżowego tytułu „Car of the Year 2010”.

Autor: Rafał Żaglewski

Citroen C3 Picasso może pochwalić się coraz większą kolekcją prestiżowych nagród przyznawanych w prasie motoryzacyjnej. Tym razem to nietuzinkowe auto francuskiej marki znalazło się w gronie zwycięzców tegorocznego konkursu brytyjskiego Auto Express.

Auto Express to największy tygodnik motoryzacyjny (oraz strona internetowa) ukazujący się w Wielkiej Brytanii.

Citroen C3 Picasso zdobył pierwszą nagrodę w kategorii minivany. Jury doceniło ten samochód za takie cechy jak oryginalne wzornictwo, przestronność i praktyczność rozwiązań oraz wysoka jakość wykonania. Podkreślono, że Citroen mógł tu wykorzystać bogate doświadczenie zebranego podczas tworzenia takich modeli jak Xsara Picasso i C4 Picasso, jednak tym razem w aucie mniejszego formatu.

Dodajmy, że Citroen C3 Picasso zdobył już takie nagrody jak m.in. tytuł „Samochodu Rodzinnego Roku” według Top Gear, nagrodę „Best MPV” według What Diesel oraz trofeum za najlepszy design roku w konkursie Fleet World Honours.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama