/  /  /  /  / Nowy Citroen C4 z bliska
Citroen Berlingo

Citroen Berlingo

Zmień
SegmentKombi Van
Cena56 690 zł - 68 690 zł (aktualizacja: 2017-05-01)
Emisja CO2115 g/km - 151 g/km
Żużycie paliwa4,4 L/100km - 6,5 L/100km
 

Nowy Citroen C4 z bliska

IBRM Samar|
null
© Citroen
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Citroen czyni ostatnie przygotowania do premiery modelu C4 kolejnej generacji. Będzie to jeden z ważniejszych graczy w europejskim segmencie kompaktów. W ślad za C4 idą już jednak nowości konkurencyjnych marek, takie jak Opel Astra Sports Tourer oraz gruntownie przebudowany Ford Focus.

Autor: Rafał Żaglewski

Marka Citroen czyni ostatnie przygotowania do premiery modelu C4 kolejnej generacji. Będzie to jeden z ważniejszych graczy w europejskim segmencie kompaktów. Samochód zaprezentuje się szerokiej publiczności podczas najbliższych targów branżowych w Paryżu.

Citroen nie chce jednak czekać jeszcze kilka tygodni i już teraz uruchomił specjalną stronę internetową poświęconą nowemu C4 (patrz link poniżej). Strona podzielona jest na części, z których każda poświęcona jest innym zaletom pojazdu.

Hasło przewodnie reklamujące nowego Citroena C4 brzmi: pozytywna energia. Dlaczego? Francuski koncern przytacza tu szereg odpowiedzi - np. to, auto posiada komfortowe fotele z elektryczną regulacją lędźwiową i funkcją masażu dla kierowcy i pasażera z przodu.

Europejski segment C zdominowany jest obecnie przez takie modele jak m.in. VW Golf, Ford Focus i Opel Astra. Citroenowi na pewno nie będzie łatwo przebić się do czołówki z nowym C4, jednak francuska firma ma w ostatnim czasie coraz więcej powodów do radości m.in. dzięki dużym sukcesom gamy C3 Picasso oraz C3/DS3. A to potwierdza słuszność podejmowanych przez dyrekcję koncernu wyzwań.

Nowy C4 będzie jedną w ważniejszych premier na europejskim rynku motoryzacyjnym w najbliższym czasie. Dodajmy, że gamę marki uzupełni ponadto wyżej pozycjonowana odmiana DS4, której grupą docelową stanowić mają klienci o nieco zasobniejszych portfelach.

Nowy C4 jest jednym z modeli rywalizujących o prestiżową nagrodę Car of the Year 2011 w Europie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Citroen Berlingo