/  /  /  / Polska: Akcja przywoławcza modelu Citroen Jumpy
Citroen

Citroen

Zmień
Citroen to francuska marka wytwarzająca samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Logo firmy (zazębienie daszkowe) jest w szczególny sposób związane z Polską. Twórca firmy podróżując przez Polskę nabył bowiem patent na wytwarzanie maszyny do obróbki zębatych kół daszkowych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Polska: Akcja przywoławcza modelu Citroen Jumpy

UOKIK|

Jak poinformowała firma Citroen Polska, ewentualna możliwość wystąpienia usterki w wybranych egzemplarzach modelu Citroen Jumpy jest przyczyną ogłoszenia prewencyjnej akcji przywoławczej, która obejmie w sumie 243 auta.

Firma Citroen Polska powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że wybrane egzemplarze modelu Citroen Jumpy zostaną objętą prewencyjną akcją przywoławczą.

Kampania dotyczy aut z silnikiem 2.0 HDI, wyprodukowanych od 1 stycznia 2007 r. do 9 lipca 2008. Koncern nie może w wypadku tych pojazdów całkowicie wykluczyć możliwości wystąpienia pożaru z powodu stykania się przewodu powrotnego paliwa z elementami silnika.

Na polskim rynku omawiany problem mógłby dotyczyć 243 samochodów.

Importer zadeklarował, że właściciele wadliwych aut zostali powiadomieni o problemie i zaproszeni do punktów serwisowych, gdzie na koszt producenta dokonane zostaną niezbędne modyfikacje.

Bliższe informacje w linku poniżej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama