/  /  /  / Polska: Akcja naprawcza Citroena C1
Citroen

Citroen

Zmień
Citroen to francuska marka wytwarzająca samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Logo firmy (zazębienie daszkowe) jest w szczególny sposób związane z Polską. Twórca firmy podróżując przez Polskę nabył bowiem patent na wytwarzanie maszyny do obróbki zębatych kół daszkowych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Polska: Akcja naprawcza Citroena C1

UOKIK|

Jak poinformowała firma Citroen Polska, niektóre egzemplarze modelu Citroen C1 mogą ewentualnie mieć usterkę i w związku z tym zdecydowano się na przeprowadzenie stosownej akcji przywoławczej.

Firma Citroen Polska powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre egzemplarze modelu Citroen C1, wyposażone w skrzynię biegów MAP, mogą ewentualnie mieć usterkę i w związku z tym zdecydowano się na przeprowadzenie stosownej akcji przywoławczej.

Importer poinformował, że w około 100 autach może ewentualnie dojść do częściowego zablokowania pedału przyspieszenia. Jednocześnie firma zaznaczyła, że w Europie nie odnotowano wypadków związanych z omawianą usterką oraz, że w przypadku wystąpienia problemów możliwe jest zatrzymanie pojazdu, gdyż układ hamulcowy i skrzynia biegów działają poprawnie.

Koncern zadeklarował, że właściciele wadliwych aut zostaną powiadomieni listownie o problemie i zaproszeni do punktu serwisowego, gdzie na koszt producenta dokonane zostanie sprawdzenie i ewentualna naprawa wadliwego elementu.

Bliższe informacje na ten temat w linku poniżej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Citroen

Reklama