/  /  /  / DS World Paris otwiera podwoje
Citroen

Citroen

Zmień
Citroen to francuska marka wytwarzająca samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Logo firmy (zazębienie daszkowe) jest w szczególny sposób związane z Polską. Twórca firmy podróżując przez Polskę nabył bowiem patent na wytwarzanie maszyny do obróbki zębatych kół daszkowych.
Dowiedz się więcej o marce
 

DS World Paris otwiera podwoje

Citroen|
null
© Citroen
null

Już 27 listopada w stolicy Francji otwarty zostanie wyjątkowy obiekt DS World Paris, czyli kolejny salon w pełni poświęcony linii DS Citroena.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Paryski salon mieści się przy ulicy Francois 1er 33, w samym centrum tzw. Złotego Trójkąta, w pobliżu Pól Elizejskich i Alei Montaigne'a. DS Jak zapowiadają pomysłodawcy przedsięwzięcia, World Paris będzie jednocześnie salonem ekspozycyjnym i handlowym, powierzchnią prezentującą historię i dedykowaną modelom z linii DS, a także obszarem otwartym na artystów i różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych.

Linia DS Citroena inspirowana jest luksusem "a la francaise". Aby należycie mogła wyrazić swój charakter, potrzebowała symbolicznego miejsca w stolicy Francji, która była kolebką legendarnego Citroena DS. Miejscem tym będzie DS World Paris. Fasada w stylu Art Deco kryje trzy dostępne dla zwiedzających poziomy ekspozycji.

DS World Paris całkowicie zanurza zwiedzających w świecie DS, który stanie się też areną odważnych wydarzeń artystyczno-kulturalnych.

Ta jedyna w Europie witryna linii DS ma dla marki ogromne znaczenie wizerunkowe. To również punkt sprzedaży, którego ambicją jest pozyskanie nowych klientów poprzez proponowanie im ekskluzywnych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb usług oraz prezentowanie najbardziej atrakcyjnych modeli z linii takich jak DS3 w limitowanej do 15 egzemplarzy edycji DS World Paris.

Po salonie w Szanghaju, otwartym w marcu bieżącego roku, paryski DS World Paris będzie drugim na świecie flagowym showroomem w pełni poświęconym linii DS.

Linia DS Citroena to prawdziwe historia sukcesu z wynikiem łącznie około 400 000 sprzedanych egzemplarzy od momentu wprowadzenia na rynek w 2010 roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama