/  /  /  / Akcja naprawcza u Citroena
Citroen

Citroen

Zmień
Citroen to francuska marka wytwarzająca samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Logo firmy (zazębienie daszkowe) jest w szczególny sposób związane z Polską. Twórca firmy podróżując przez Polskę nabył bowiem patent na wytwarzanie maszyny do obróbki zębatych kół daszkowych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Akcja naprawcza u Citroena

UOKIK|

Jak poinformowała firma Citroen Polska, wybrane egzemplarze modelu Citroen C8 oraz Jumpy mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Citroen Polska, w niektórych egzemplarzach modelu Citroen C8 oraz Jumpy w przypadku długotrwałego kontaktu przewodu zasilającego blok wspomagania układu kierowniczego z elementami sąsiednimi mogłoby potencjalnie dojść do zakłócenia funkcjonowania wspomagania kierownicy.

Na rynku polskim omawianą kampanią serwisową objętych jest 207 samochodów (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer zadeklarował, że właściciele aut objętych kampanią zostali powiadomieni o sytuacji i zaproszeni do punktów serwisowych, gdzie na koszt producenta dokonane zostaną niezbędne modyfikacje, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama