/  /  /  / Nowa wersja limitowana PT Cruiser
Chrysler

Chrysler

Zmień
Chrysler to amerykański koncern motoryzacyjny z siedzibą w Auburn Hills w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych. Droga, którą przeszła firma po rozpadzie DaimlerChrysler w 2007 była bardzo burzliwa i zakończyła się bankructwem, a ostatecznie przejęciem większości pakietów przez związki zawodowe, grupę Fiat, a także Skarb Państwa USA.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowa wersja limitowana PT Cruiser

Trend|(2006-08-18 16:51)
null
© Chrysler
nullnullnull

PT Street Cruiser Pacific Coast Highway Edition - tak długa nazwa nowej wersji nawiązuje do jednej z amerykańskich dróg: Pacific Coast Highway. Samochód oferowany będzie na razie tylko w USA.

Samochody limitowanej wersji bazują na PT Cruiser Touring, wyposażone będą w silnik benzynowy o poj. 2,4 l i mocy 150 KM, współpracujący z 5-stopniową manualną skrzynią biegów lub 4-biegową przekładnią automatyczną.
Wersja limitowana dostępna będzie jedynie w kolorze Ocean Blue, z 17-calowymi platynowanymi felgami, a grill, klamki drzwi, boczne listwy i końcówka rury wydechowej są chromowane. Wnętrze wykończono w "oceanicznym", niebieskim kolorze - takie są tarcze zegarów i środkowa część foteli.
Cena auta z manualną skrzynią biegów wynosi 20,7 tys. dolarów, a z "automatem" - 21,6 tys. USD.

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama