/  /  /  / Chrysler Grand Voyager Limited Black
Chrysler

Chrysler

Zmień
Chrysler to amerykański koncern motoryzacyjny z siedzibą w Auburn Hills w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych. Droga, którą przeszła firma po rozpadzie DaimlerChrysler w 2007 była bardzo burzliwa i zakończyła się bankructwem, a ostatecznie przejęciem większości pakietów przez związki zawodowe, grupę Fiat, a także Skarb Państwa USA.
Dowiedz się więcej o marce
 

Chrysler Grand Voyager Limited Black

Producent|

Nadwozie zaprezentowanego na wystawie branżowej w Paryżu modelu Chrysler Grand Voyager Limited Black charakteryzuje stylowy, czarny kolor Brilliant. Wnętrze uświetniają siedzenia wykończone wysokiej jakości, czarną skórą ze wstawkami z mikrofibry.

Chrysler Grand Voyager jest autentycznym ucieleśnieniem wolnego od stresu doświadczenia tej amerykańskiej marki. Jest to samochód innowacyjny, który zrewolucjonizował amerykański transport, tworząc w 1983 r. segment minivanów i stając się dla niego punktem odniesienia.

Chrysler Grand Voyager, z liczbą 13 mln egzemplarzy sprzedanych na całym świecie i przy długości 5,14 m, która sprawia, że jest to największy minivan, jest liderem segmentu pod względem komfortu, wszechstronności i przyjemności jazdy.

Egzemplarz wystawiany na paryskim salonie posiada 16-zaworowy silnik Diesla o pojemności 2,8 l z turbo doładowaniem i wtryskiem common rail, standardowo wyposażony w filtr cząstek stałych. Silnik ten, współpracujący z 6-stopniową, automatyczną skrzynią biegów, osiąga moc 163 KM i moment obrotowy 360 Nm. Dzięki progresywnym osiągom tej jednostki napędowej, Chrysler Grand Voyager zapewnia idealną równowagę pomiędzy osiągami a zużyciem paliwa, mieszcząc 7 osób podróżujących w maksymalnie komfortowych warunkach.

Nadwozie Chryslera Grand Voyager Limited Black charakteryzuje stylowy, czarny kolor Brilliant. Wnętrze uświetniają siedzenia wykończone wysokiej jakości, czarną skórą ze wstawkami z mikrofibry.

Wszechstronność Chryslera Grand Voyager Limited jest zasługą systemu Stow'n Go, który zapewnia przestrzeń dla pasażerów i ich bagaży, bez konieczności wymontowywania siedzeń. Ten innowacyjny system umożliwia złożenie siedzeń drugiego i trzeciego rzędu pod podłogę, pozwalając w łatwy sposób utworzyć z wnętrza tego samochodu pojemny furgon towarowy, spełniający wszystkie wymagania związane z podróżą i pracą. Kiedy zaś siedzenia nie są złożone, praktyczne schowki ukryte w podłodze można wykorzystać do przechowywania różnych rzeczy.

Wyposażenie Chryslera Grand Voyager Limited Black uzupełniają samopoziomujące, ksenonowe reflektory, elektrycznie otwierany dach, system 10 głośników audio wraz ze wzmacniaczem o mocy 506 Watów, dwa gniazda zapalniczki 12V (jedno z przodu, drugie z tyłu) oraz 17-calowe, aluminiowe obręcze kół z 9 szprychami.

Gwarantem luksusowych przeżyć w tym samochodzie jest niezwykły, multimedialny system Uconnect GPS wyposażony w Bluetooth, jak również wspomagająca kamera ParkView zamontowana z tyłu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama