/  /  /  / Playboy jeździ Traxem na co dzień
Chevrolet

Chevrolet

Zmień
Chevrolet jest największą globalna marką należącą do General Motors, z roczną sprzedażą na poziomie 3,5 miliona pojazdów w ponad 130 krajach. Jest to jednocześnie czwarta co do wielkości światowa marka pod względem sprzedaży.
Dowiedz się więcej o marce
 

Playboy jeździ Traxem na co dzień

Chevrolet|
null
© Chevrolet
null

Podczas uroczystej gali wręczenia nagród w konkursie Samochód Roku Playboya 2013, która miała miejsce 17 czerwca, przedstawiciele Chevroleta odebrali nagrodę za zwycięstwo w kategorii "Auto na co dzień".

Jury złożone ze znanych dziennikarzy motoryzacyjnych i kierowców rajdowych doceniło Chevroleta Traxa za wygodę, z jaką podróżuje się tym małym SUV-em, a także jego przystosowanie do jazdy po polskich drogach, czyli zwiększony prześwit i opcjonalny napęd na wszystkie koła.

Chevrolet Trax został uhonorowany tym tytułem wraz z Oplem Mokką.

W imieniu Chevroleta nagrodę odebrał Andrzej Żelazny, dyrektor generalny Regionu Europy Północnej. Dziękując za wyróżnienie, pokreślił fakt, że jury konkursu już po raz trzeci z rzędu nagrodziło model Chevroleta: w ubiegłym roku wyróżnione zostało Camaro, a dwa lata wcześniej Orlando.

Cennik Chevrolet Trax

Trax to całkiem nowy SUV Chevroleta, który łączy w sobie dynamikę jazdy, łatwość prowadzenia i niskie zużycie paliwa typowe dla mniejszych aut osobowych oraz wszechstronność, wygodę i wysoką pozycję w trakcie jazdy typowe dla samochodów klasy SUV.

Ponadto Trax wyróżnia się wszechstronnymi rozwiązaniami, poczynając od nowoczesnej kabiny pasażerskiej, przez napęd na cztery koła, a kończąc na możliwościach przyłączeniowych będących zasługą technologii Chevrolet MyLink.

Pierwsi klienci wyjechali swoimi Traxami z polskich salonów dealerskich w maju.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama