/  /  /  / Chevrolet Trax ze wszystkimi cenami
Chevrolet

Chevrolet

Zmień
Chevrolet jest największą globalna marką należącą do General Motors, z roczną sprzedażą na poziomie 3,5 miliona pojazdów w ponad 130 krajach. Jest to jednocześnie czwarta co do wielkości światowa marka pod względem sprzedaży.
Dowiedz się więcej o marce
 

Chevrolet Trax ze wszystkimi cenami

null
© Chevrolet
nullnullnullnull

Jak informuje generalny importer Chevroleta, polscy klienci mogą już składać zamówienia na wyczekiwany z zainteresowaniem miejski SUV pod nazwą Chevrolet Trax. Pierwsze egzemplarze trafią do klientów w czerwcu.

Aktualnie w gamie modelu Chevrolet Trax dostępne są do wyboru dwa silniki benzynowe oraz jeden diesel. Ceny kształtują się następująco:
- silnik benzynowy 1.6 115 KM: kosztuje od 59 990 złotych (poziom LS)
- silnik benzynowy 1.4 140 KM: kosztuje od 82 990 złotych (poziom LT)
- silnik wysokoprężny 1.7 130 KM: kosztuje od 83 990 złotych (poziom LT)

Wszystkie powyższe ceny dotyczą egzemplarzy zamówionych z przekładnią manualną o pięciu lub sześciu przełożeniach. Za to diesel 1.7 130 KM oferuje też możliwość wyposażenia auta w przekładnię automatyczną 6-biegową. Najtańszy Trax w takiej właśnie wersji to wydatek od 88 790 złotych (poziom LT).

Chevrolet Trax cennik

Niektórych klientów może zainteresować też informacja, że wszystkie wersje Traxa z manualną skrzynią biegów wyposażone będą w technologię Start/Stop.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama