/  /  /  / Chevrolet Spark po face-liftingu czeka na klientów
Chevrolet

Chevrolet

Zmień
Chevrolet jest największą globalna marką należącą do General Motors, z roczną sprzedażą na poziomie 3,5 miliona pojazdów w ponad 130 krajach. Jest to jednocześnie czwarta co do wielkości światowa marka pod względem sprzedaży.
Dowiedz się więcej o marce
 

Chevrolet Spark po face-liftingu czeka na klientów

null
© Chevrolet
nullnullnull

W polskich salonach dealerskich marki Chevrolet na klientów czeka należący do segmentu modeli miejskich Chevrolet Spark w wersji po face-liftingu. Egzemplarze z roku produkcji 2012 objęto rabatem 2 000 złotych.

Model Chevrolet Spark 2013 odróżniają takie elementy stylistyczne jak przeprojektowana, dwuczęściowa osłona chłodnicy, nowy przedni zderzak oraz zmienione klosze reflektorów i lamp przeciwmgielnych.

Spark otrzymał również przeprojektowane 14- i 15-calowe obręcze aluminiowe, które podkreślają bardziej sportowy, dojrzały charakter samochodu. W tylnej części pojazdu umieszczone wysoko trzecie światło stopu LED zostało zintegrowane ze spojlerem umieszczonym tuż ponad tylną szybą, co zapewnia kierowcy lepszą widoczność.

Zmiany w kabinie pasażerskiej obejmują zastosowanie nowych elementów dekoracyjnych oraz przeprojektowanej konsoli centralnej z dodatkowymi schowkami.

Chevrolet Spark oferta modelowa w Polsce

Wersja podstawowa nowego Chevroleta Sparka oferuje silnik benzynowy 1.0 z przekładnią manualną, rozwijający moc maksymalną 68 KM. Egzemplarze Sparka MY 2013 z roku produkcji 2012 objęto rabatem o wartości 2 000 złotych (cena wersji bazowej przed upustem zaczyna się od 28 990 złotych).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Chevrolet

Reklama