/  /  /  /  / Nagroda Smartbest 2013 wędruje do...
Chevrolet Trax

Chevrolet Trax

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nagroda Smartbest 2013 wędruje do...

Chevrolet|
null
© Chevrolet
null

Jury Autobest, złożone z czołowych dziennikarzy motoryzacyjnych z 15 krajów Europy Środkowej i Wschodniej, przyznało nagrodę Smartbest 2013 radiu Chevrolet MyLink. Członkowie organizacji opisali tę technologię jako "innowacyjną, prostą w obsłudze i przystępną cenowo".

Technologia Chevrolet MyLink wyświetla zawartość smartfona na kolorowym, dotykowym wyświetlaczu wysokiej rozdzielczości i zapewnia łatwy dostęp do książki telefonicznej, osobistej listy odtwarzania, galerii zdjęć/wideo oraz innych danych zapisanych w pamięci przenośnego urządzenia zewnętrznego.

Radio MyLink daje też użytkownikom możliwość korzystania ze specjalnych aplikacji takich jak nawigacja BringGo, funkcja rozpoznawania mowy czy strumieniowanie audio.

Łączność z kompatybilnymi urządzeniami zapewnia Bluetooth oraz wejście USB. Odtwarzacze muzyczne, które nie posiadają wejścia USB lub łączności Bluetooth, można przyłączyć za pomocą innego dedykowanego wejścia.

"Dzięki tej innowacyjnej, prostej w obsłudze i bardzo przystępnej cenowo technologii wszyscy pasażerowie mogą cieszyć się ulubioną muzyką lub programami informacyjnymi na pokładzie samochodu, jak również rozmawiać z przyjaciółmi i członkami rodziny podczas jazdy - powiedział Ilia Seliktar, przewodniczący jury Autobest.

"Chevrolet MyLink przenosi poprzez smartfona do wnętrza auta wszelkie potrzebne funkcje multimedialne poczynając od nawigacji satelitarnej, a kończąc na ulubionych stacjach radiowych - dodał Seliktar.

Technologia Chevrolet MyLink jest oferowana w wielu modelach tej marki, m.in. w miejskim SUV-ie Trax.

Chevrolet jest nie tylko laureatem wyróżnienia Smartbest, ale również jednym z pięciu finalistów nominowanych do nagrody Autobest 2014, o którą będzie walczył m.in. model Trax.

Zwycięzcę konkursu Autobest 2014 poznamy już w połowie grudnia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Chevrolet Trax