/  /  /  /  / Ile Traxów zmieści się w Traxie? Można to sprawdzić w...
Chevrolet Trax

Chevrolet Trax

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Ile Traxów zmieści się w Traxie? Można to sprawdzić w...

Chevrolet Poland|
null
© Chevrolet
null

Chevrolet wprowadził w tym roku na rynek swój pierwszy światowy model do segmentu niewielkich SUV-ów. Chociaż Trax dopiero debiutuje na polskim rynku, są już miejsca, gdzie auto może się poczuć jak w domu.

Dokładnie są to salony Chevroleta firmy Trax Sp. z o.o. w Łodzi, Bełchatowie i Skierniewicach.

"Nazwa Trax miała kojarzyć się motoryzacją, nawiązywać do amerykańskich samochodów typu truck. W momencie powstania spółki nie spodziewaliśmy się, że 23 lata później ta sama nazwa zostanie nadana miejskiemu SUV-owi Chevroleta - podkreśla Witold Bieniek, prezes zarządu Trax Sp. z o.o.

"Tym bardziej cieszy nas, że właśnie w naszym salonie został sprzedany jeden z pierwszych egzemplarzy modelu Trax w Polsce".

Samochód trafił do firmy, która jest wieloletnim klientem Chevroleta i w swojej flocie posiada już egzemplarze kompaktowego modelu Cruze. Teraz do rąk klienta trafiły kluczyki do Traxa w kolorze Deep Espresso Brown z silnikiem o pojemności 1,6 l i mocy 115 KM.

Chevrolet Trax ma 5 gwiazdek w testach Euro NCAP

Chevrolet Trax oferuje nabywcy cechy typowego SUV-a przy zachowaniu dynamiki jazdy i niskiego zużycia paliwa, jakie są charakterystyczne dla mniejszego samochodu osobowego.

Ponadto nowy SUV Chevroleta, czyli firmy, która ma już 78 lat doświadczenia w projektowaniu SUV-ów, wyróżnia się wszechstronnymi rozwiązaniami, poczynając od nowoczesnej kabiny pasażerskiej, przez napęd na cztery koła, a kończąc na możliwościach przyłączeniowych będących zasługą technologii Chevrolet MyLink.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Chevrolet Trax