/  /  /  /  / Po starcie spod świateł klasyczne Camaro zostaje z tyłu
Chevrolet Spark

Chevrolet Spark

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Po starcie spod świateł klasyczne Camaro zostaje z tyłu

Chevrolet|
null
© Chevrolet
null

Z myślą o targach akcesoriów SEMA Show, Chevrolet przygotował kilka koncepcyjnych modeli o sportowych osiągach, opracowanych w oparciu o najpopularniejsze samochody osobowe tej marki. Wśród nowości jest wersja koncepcyjna Spark EV Tech Performance.

Spark EV to w pełni elektryczny miejski samochód segmentu mini, zaprojektowany w celu dostarczania przyjemności z jazdy. Mimo że nie zużywa paliwa, opracowany przez GM silnik i układ napędowy generują 542 Nm momentu obrotowego, dostępnego od najniższych obrotów.

To więcej niż klasyczne Camaro SS z 1969 roku, wyposażone w silnik 350 V8. Dzięki temu elektryczny Spark przyspiesza od 0 do 96 km/h w 7,5 sekundy.

Koncepcyjna wersja Tech Performance bazuje na osiągach modelu Spark EV, jednak dysponuje jeszcze dynamiczniejszym przyspieszeniem.

Spark EV Tech Performance to również:
- specjalny lakier nadwozia i dedykowana grafika, unikatowy, podświetlany emblemat Chevroleta na osłonie chłodnicy, specjalne obręcze aluminiowe kół w sportowym stylu
- progi boczne, dywaniki podłogowe i nakładki pedałów z gamy Chevrolet Accessory
- elementy dekoracyjne wnętrza w kolorze nadwozia oraz zielone przeszycia na mieszku dźwigni skrzyni biegów i na kole kierownicy
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama