/  /  /  /  / Chevrolet Spark dla SOS Wioski Dziecięce
Chevrolet Spark

Chevrolet Spark

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Chevrolet Spark dla SOS Wioski Dziecięce

Spółka|
null
© Chevrolet
nullnullnullnull

Chevrolet Poland przekazał właśnie Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce w Polsce klucze do Sparka LT 1.2 w kolorze Olympic White. To już trzeci samochód podarowany organizacji przez Chevroleta w Polsce i 51. auto przekazane do tej pory przez Chevrolet Europe.

„Chevrolet od 100 lat produkuje samochody, które maja towarzyszyć ludziom w ich codziennym życiu. Dlatego też takie chwile jak przekazanie samochodu, który będzie służył dzieciom z Wiosek SOS, są dla nas szczególnie radosne - powiedział Maciej Całka, dyrektor sprzedaży Chevrolet Poland.

W marcu SOS Wioski Dziecięce w Siedlcach i Karlinie otrzymały Chevrolety Cruze. Samochody te wykorzystywane są przez pracowników i matki SOS, ułatwiają codzienne funkcjonowanie, pozwalają dowieźć dzieci na zajęcia czy do lekarza oraz dotrzeć do rodzin objętych kompleksową pomocą i wsparciem w ramach profilaktycznych Programów Umacniania Rodziny.

„To dla nas niezwykle cenna pomoc - mówi Barbara Rajkowska, prezes Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. „Chevrolety, które otrzymaliśmy w marcu, wielokrotnie się nam przydały. Przykładem tego może być przypadek Idy z Siedlec, która mogła odwiedzić oddalone od jej obecnego miejsca zamieszkania, interesujące ją szkoły i podjąć decyzję na temat dalszej ścieżki edukacji”.

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce zajmuje się niesieniem pomocy dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej oraz zagrożonym jej utratą. W Polsce stowarzyszenie istnieje już od 27 lat i w tej chwili ma pod opieką ponad 1 250 dzieci.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama