/  /  /  /  / Chevrolet dodaje gazu
Chevrolet Spark

Chevrolet Spark

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Chevrolet dodaje gazu

Spółka|

Marka Chevrolet zakończyła kolejny miesiąc bardzo dobrym wynikiem. Według danych CEPiK w kwietniu polski rynek samochodów osobowych zanotował spadek sprzedaży o 5,3%.

W tym czasie Chevrolet sprzedał 444 samochody, poprawiając swój wynik o 3,3% w porównaniu do kwietnia 2010 roku, kiedy sprzedano 430 sztuk.

Od początku roku Chevrolet sprzedał 2 678 sztuk samochodów, co oznacza 21% wzrost w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku, kiedy to sprzedano 2 214 aut. Udział w rynku w tym okresie zwiększony został z poziomu 2,3% do 2,9%.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie samochodami z instalacją LPG spowodowane utrzymującymi się wysokimi cenami paliw, Chevrolet wprowadził nową, atrakcyjną ofertę modeli zasilanych gazem. Aktualna gama samochodów z instalacją LPG obejmuje najpopularniejsze modele: Sparka można kupić już za 32 190 zł, a Aveo już od 34 990 zł. W najbliższym czasie Chevrolet planuje również sprzedaż modeli Cruze i Orlando zasilanych gazem.

Dealerzy Chevroleta oferują obecnie możliwość zakupu aut z instalacją LPG w kredycie 50/50 z RRSO na poziomie 3,63% (jednym z najniższych na rynku). Systemy renomowanej marki BRC montowane są w punktach dealerskich i objęte są 3-letnią gwarancją z limitem do 100 000 kilometrów lub 2-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, podobnie jak samochody Chevroleta.

W bieżącym roku Chevrolet wprowadza na polski rynek siedem nowości: vana Orlando, SUV-a Captivę, nowego Aveo w wersji pięcio- i czterodrzwiowej, Cruze’a w wersji pięciodrzwiowej oraz sportowe Camaro w wersjach coupe i kabriolet.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama