/  /  /  /  / 200 Chevroletów Spark wzbogaca flotę Expressu
Chevrolet Spark

Chevrolet Spark

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

200 Chevroletów Spark wzbogaca flotę Expressu

Spółka|
null
© Rafał Żaglewski/IBRM Samar
nullnullnullnullnull

200 nowych modeli Chevrolet Spark zasili flotę wypożyczalni samochodów Express Rent a Car w segmencie najmniejszych aut miejskich. Oprócz atrakcyjnej sylwetki pojazdu, o wyborze Sparka zdecydowała przede wszystkim relacja jakości do ceny omawianego modelu.

200 nowych Chevroletów Spark zasili flotę wypożyczalni samochodów Express Rent a Car w segmencie najmniejszych aut miejskich. Wraz ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym i rosnącym popytem na wynajem Express podnosi standard wyposażenia pojazdów. Wszystkie modele samochodów dostępne w wypożyczalni wyposażone są w klimatyzację.

„Funkcjonalność, nowoczesna sylwetka oraz przede wszystkim relacja jakości do ceny spowodowały, że wypożyczalnia samochodów Express zdecydowała o wzbogaceniu swojej floty właśnie o modele Chevrolet Spark - podkreśla Hubert Laszczyk, prezes zarząd w firmie Express S.A. „Pierwsze samochody już trafiły do klientów wypożyczalni i zbierają bardzo dobre opinie za sprawą bogatego wyposażenia i bezpieczeństwa podróżowania”.

Obserwowany na przestrzeni lat zwiększony popyt na usługi wypożyczalni w okresie urlopowym skłania firmy rent a car do powiększania flot właśnie w tym czasie. Warto podkreślić, iż Express jednocześnie podnosi standard wynajmu jeszcze wyżej: wszystkie, nawet te najmniejsze modele oferowane przez wypożyczalnię, wyposażone są w klimatyzację. Cena wynajmu pojazdu w klasie A+ zostaje wciąż bardzo atrakcyjna i wynosi 79 zł brutto za dobę.

Park wypożyczalni Express to obecnie niemal 2 000 samochodów kilkunastu marek. Express Rent a Car obsługuje klientów w 13 oddziałach zlokalizowanych w największych miastach w Polsce.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama