/  /  /  /  / Dziecko urodziło się w Chevrolecie Orlando
Chevrolet Orlando

Chevrolet Orlando

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Dziecko urodziło się w Chevrolecie Orlando

Chevrolet Poland|
null
© Chevrolet
null

Nie w amerykańskim mieście Orlando, ale w Chevrolecie Orlando. Kto może pochwalić się tak wyjątkowym miejscem narodzin? 7-tygodniowa Julia Ludwig w dokumentach będzie miała wpisane "urodzona w Gliwicach", chociaż mogłaby dopisać sobie "w Orlando – 7-osobowym vanie Chevroleta".

W grudniu ubiegłego roku Państwo Ludwigowie dokonali zakupu Chevroleta Orlando, który dla rodziny z trójką dzieci wydawał się doskonałym wyborem zwłaszcza, że za cztery miesiące gromadka małych pasażerów miała się jeszcze powiększyć.

Małżeństwo nie spodziewało się wówczas, jak bardzo użyteczna okaże się dla nich przestrzeń i wygoda, jakie zapewnia nowe auto.

Termin porodu małej Julki został wyznaczony na 14 kwietnia 2012 roku, jednak dwa dni wcześniej po północy pani Anna poczuła, że Julka spieszy się na świat. Po telefonicznych konsultacjach z zaprzyjaźnioną z rodziną położną, zdecydowano o natychmiastowym wyruszeniu do szpitala.

Taksówki marki Chevrolet w Warszawie

Po dotarciu na miejsce okazało się, że poród już się zaczął, zatem został on odebrany... w samochodzie. Akcja porodowa przebiegła sprawnie i bezpiecznie.

Mała Julia urodziła się w Chevrolecie Orlando 12 kwietnia o godzinie 02:15. "To były pierwsze do tej pory narodziny w samochodzie, przy których asystowałam, chociaż pracuję jako położna już ponad 20 lat - powiedziała Izabela Jaworska, która odbierała poród.

Szczęśliwi rodzice czwórki dzieci: Kuby (11 lat), Emilii (7 lat), Maćka (3 lata) oraz Julii (7 tygodni) otrzymali od Chevroleta trzy foteliki bezpieczeństwa, aby mała Julia od urodzenia aż do momentu, kiedy skończy 12 lat, miała zapewnione bezpieczne podróżowanie, a także bagażnik dachowy na wypadek konieczności przewiezienia np. wózka dziecięcego.

"To już nasze czwarte dziecko, ale nie spodziewałem się, że urodzi się w tak nietypowych okolicznościach. Było to dla nas prawdziwe zaskoczenie. Cieszymy się, że także Chevrolet sprawił nam miłą niespodziankę, przekazując foteliki dla Julii oraz bagażnik dachowy - powiedział Piotr Ludwig, ojciec małej Julii i kierowca Chevroleta Orlando.

Ta niezwykła historia z pewnością ubarwi życie Państwa Ludwig, a ich Chevrolet przez wiele lat będzie im przypominał o nadzwyczajnych wydarzeniach z 12 kwietnia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama