/  /  /  /  / Chevrolet Orlando z możliwą usterką
Chevrolet Orlando

Chevrolet Orlando

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Chevrolet Orlando z możliwą usterką

UOKIK|

Jak poinformowała firma Chevrolet Poland, wybrane egzemplarze modelu Chevrolet Orlando mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie stosownej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Chevrolet Poland, wybrane egzemplarze modelu Chevrolet Orlando (auta z roku modelowego 2012) mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną. Polega ona na tym, że w niektórych samochodach trzeci rząd siedzeń może nie być prawidłowo zamocowany do podłogi.

W Polsce opisaną akcją serwisową objęto 52 samochody (lista nr VIN patrz tutaj).

Klienci, którzy kupili samochody objęte kampanią, zostaną wezwani listami poleconymi przez autoryzowane serwisy do złożenia wizyty w celu sprawdzenia, czy w ich samochodzie występuje wyżej opisana wada, i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Chevrolet Poland (adres: Budynek Taurus, III p., ul. Wołoska 5, 02-675 Warszawa; tel. +48 22 606 16 00; Call center tel.: (0-22) 606 17 28, e-mail: cac.chevrolet_pl@gm.com; www.chevrolet.pl)
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama