/  /  /  /  / Rok 2013: Chevrolet zapowiada dalszą ofensywę modelową
Chevrolet Malibu

Chevrolet Malibu

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Rok 2013: Chevrolet zapowiada dalszą ofensywę modelową

Chevrolet|
null
© Chevrolet
null

Podczas wystawy w Genewie zapowiedziano, że Chevrolet w tym roku kalendarzowym wprowadzi do sprzedaży na całym świecie łącznie 20 nowych samochodów osobowych i użytkowych.

Obecnie Chevrolet jest jedną z najszybciej rozwijających się marek motoryzacyjnych na świecie: nowy samochód wyprodukowany przez Chevroleta znajduje kolejnego nabywcę stytystyczie co 6,4 sekundy. Chevrolet jest też czwartą największą marką motoryzacyjną na świecie pod względem sprzedaży: w 2012 roku firma sprzedała ponad 4,95 mln pojazdów, ustanawiając tym samym globalny rekord.

Największym rynkiem zbytu Chevroleta pozostają Stany Zjednoczone, gdzie firma sprzedała w 2012 roku łącznie około 1,85 mln pojazdów, jednak ponad 60% całkowitego wolumenu sprzedaży marki stanowią inne rynki.

W Europie Chevrolet zanotował czwarty z kolei rok ze wzrostem udziału rynkowego, uzyskując największy w swojej historii udział wynoszący 1,28%.

Wzrost udziału miał miejsce na siedmiu z dziesięciu największych rynków zbytu firmy.

Chevrolet Trax i pierwsze przymiarki cenowe

W 2013 roku Chevrolet wprowadzi do sprzedaży na całym świecie ponad dwadzieścia samochodów osobowych i użytkowych, w tym pięć nowych lub odświeżonych pojazdów w Europie.

Wraz z globalnym rozwojem firmy Chevrolet jednoczy swoje działania w zakresie technologii, stylistyki oraz sprzedaży wokół jednej spójnej wizji na platformie komunikacyjnej o nazwie Find New Roads.

Find New Roads to wizja odzwierciedlająca ducha pomysłowości zapisanego w genach Chevroleta od początku istnienia firmy. Będzie ona wyznaczała kierunek rozwoju naszych działań we wszystkich możliwych aspektach.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama