/  /  /  /  / Chevrolet Trax i pierwsze przymiarki cenowe
Chevrolet Malibu

Chevrolet Malibu

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Chevrolet Trax i pierwsze przymiarki cenowe

Chevrolet|
null
© Chevrolet
null

Chevrolet ogłosił dziś pierwsze ceny niewielkiego SUV-a o nazwie Trax. W Niemczech ceny aut będą się rozpoczynać od 16 990 EUR. W Polsce sprzedaż Chevroleta Traxa rozpocznie się na początku lata.

Ceny obowiązujące na rynku polskim zostaną ogłoszone przez importera w późniejszym czasie, tuż przed debiutem rynkowym.

Jak zapowiada producent, w wyższych wersjach na liście wyposażenia znajdzie się szereg elementów podnoszących komfort eksploatacji pojazdu, jak na przykład MyLink. Technologia Chevrolet MyLink pozwala wyświetlać zawartość smartfona na zintegrowanym 7-calowym, kolorowym wyświetlaczu dotykowym o wysokiej rozdzielczości.

System zapewnia łatwy dostęp do osobistych list odtwarzania, galerii zdjęciowych, książki telefonicznej oraz innych danych zapisanych w pamięci. MyLink obsługuje również internetowe radio TuneIn, inteligentnego asystenta Siri Eyes Free oraz aplikację nawigacyjną BringGo, którą można pobrać na kompatybilne smartfony.

Użytkownicy korzystający z kompatybilnego iPhone'a z systemem operacyjnym iOS6 mogą zlecić funkcji Siri wykonanie wielu różnych zadań. W tym czasie kierowca może bezpiecznie skupić się na obserwacji drogi i nie musi odrywać rąk od kierownicy.

Trax łączy w sobie zwinność niewielkiego samochodu miejskiego i wszechstronność SUV-a. W bogatszych wersjach wyposażeniowych oferowany będzie składany na płasko fotel pasażera siedzącego z przodu, co umożliwi przewiezienie przedmiotów o długości do 2,3 metra.

Rok 2013: Będzie dużo nowości w segmencie SUV

Klienci docenią również gniazdko prądu o napięciu 230V, pozwalające na ładowanie laptopa oraz innych urządzeń elektronicznych bez konieczności stosowania adapterów.

Wśród licznych schowków rozmieszczonych w kabinie pasażerskiej znalazł się m.in. schowek umieszczony przed pasażerem, wyposażony w dwie przegrody i wyjścia USB oraz Aux, pozwalające podłączyć iPody, smartfony oraz inne urządzenia elektroniczne.

Gama silników obejmuje turbodoładowaną jednostkę benzynową o mocy 140 KM i pojemności 1,4 l, silnik benzynowy o mocy 115 KM i pojemności 1,6 l oraz silnik wysokoprężny o mocy 130 KM i pojemności 1,7 litra.

Trax oferowany będzie w wersji z napędem na przednią oś (FWD) oraz na obie osie (AWD). Wszystkie wersje z manualną skrzynią biegów wyposażone będą w technologię Start/Stop.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama