/  /  /  /  / Narodziny w Chevrolecie
Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Narodziny w Chevrolecie

Chevrolet Poland|
null
© Chevrolet
null

Osoby, które planują kupno nowego samochodu, biorą pod uwagę wiele czynników. Dla jednych najważniejsze są osiągi, dla innych niskie koszty eksploatacji, niektórzy kierują się przede wszystkim aspektami wizualnymi.

Państwo Joanna i Dawid Kolorz z pewnością wzięli pod uwagę te wszystkie cechy, kiedy decydowali się na zakup modelu Chevrolet Cruze. Jednym z dużych atutów omawianego pojazdu jest również jego przestronne wnętrze, jednak wybierając Chevroleta na początku ubiegłego roku państwo Kolorz nie spodziewali się raczej, jak bardzo przydatna okaże się ta przestrzeń i wygoda już kilkanaście miesięcy później.

5 czerwca nad ranem pani Joanna poczuła, że zaczyna rodzić. Obudziła więc męża i od razu udali się do szpitala w Wodzisławiu Śląskim. Pod szpitalem pan Dawid poszedł po wózek, aby zawieźć żonę do środka.

Kiedy wrócił, w samochodzie zastał już dwie osoby: mały Tomek postanowił nie czekać na tatę i zadecydował, że wnętrze Chevroleta Cruze jest wystarczająco wygodne, żeby właśnie tam się urodzić.

„Testowaliśmy naszego Cruze'a w różnych warunkach i nigdy nas nie zawiódł. Nie sądziliśmy jednak, że przetestujemy go w aż tak ekstremalny sposób. Na szczęście okazało się, że w tym przypadku też się sprawdził - powiedział Dawid Kolorz.

Chevrolet z tej niecodziennej okazji przygotował dla małego Tomka prezent. Dziś w siedzibie dealera Fijałkowski w Rybniku, gdzie państwo Kolorz kupili swojego Cruze'a, rodzina otrzymała fotelik samochodowy, w którym Tomek będzie mógł bezpiecznie podróżować.

Fotelik przekazała Justyna Hozer, kierownik działu sprzedaży Chevroleta w firmie Fijałkowski.

"To pierwszy taki przypadek w historii naszej firmy. Mamy nadzieję, że w związku w tym wyjątkowym miejscem narodzin mały Tomek również w przyszłości będzie się tak dobrze czuł w każdym Chevrolecie, jak w Cruzie rodziców - powiedział Grzegorz Melka, dyrektor firmy Fijałkowski.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Chevrolet Cruze