/  /  /  /  / Już w styczniu Cruze z systemem MyLink w polskich salonach
Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Już w styczniu Cruze z systemem MyLink w polskich salonach

Chevrolet Poland|
null
© Chevrolet
null

System Chevrolet MyLink zapewnia proste podłączenie smartfonów i innych urządzeń przenośnych w samochodzie. MyLink będzie standardowym wyposażeniem w najwyższych wersjach wyposażeniowych.

Jesienią Chevrolet wprowadził do oferty w Polsce odświeżoną gamę modelową kompaktowego Cruze'a. Ten bestseller marki, przy uwzględnieniu aktualnie obowiązujących promocji, można kupić już za 45 490 zł: w takiej cenie oferowany jest Cruze hatchback w wersji wyposażenia LS z benzynowym silnikiem o pojemności 1,6 l i mocy 124 KM.

A już w styczniu do pierwszych klientów w Polsce trafią egzemplarze modelu Cruze wyposażone w kolejną nowość: to multimedialny system Chevrolet MyLink. System MyLink będzie standardowym wyposażeniem w dwóch najwyższych wersjach wyposażeniowych (LT+ oraz LTZ). Oprócz tego systemu wersja LT+ posiada także m.in., automatyczną klimatyzację, 16” felgi ze stopów lekkich oraz czujniki parkowania z tyłu. Egzemplarze w wersjach nadwoziowych sedan i kombi będą również wyposażone w kamerę cofania, z której obraz wyświetlany będzie na wyświetlaczu systemu MyLink.

Rekordowy październik Chevroleta w Polsce

Ceny modelu Cruze hatchback w wersji wyposażeniowej LT+ rozpoczynają się od 57 390 zł. Klienci już teraz mogą składać zamówienia na modele z tym systemem multimedialnym.

Co oferuje MyLink?
System Chevrolet MyLink wyświetla zawartość smartfona na wysokiej rozdzielczości 7-calowym, kolorowym wyświetlaczu dotykowym. System łączy się z telefonem lub innymi urządzeniami do przechowywania danych (odtwarzacze MP3, iPod, iPad, itd.) przez port USB lub za pomocą technologii bezprzewodowej Bluetooth. Wyposażono go również w dedykowane łącze, które umożliwia podłączenie odtwarzaczy muzyki lub smartfonów, które nie posiadają gniazda USB oraz nie współpracują z technologią Bluetooth.

System MyLink zapewnia kierowcy pełną łączność z telefonem, a także oferuje równie łatwy dostęp do osobistych list odtwarzania, galerii zdjęć, książki telefonicznej oraz innego rodzaju zapisanych danych.

Podczas postoju podróżni mają również możliwość oglądania filmów i zdjęć. Mimo iż system wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, jest niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze. W późniejszym czasie będzie można pobrać wiele dedykowanych aplikacji dających możliwość aktualizacji systemu Chevrolet MyLink i dostosowywania go do swoich własnych potrzeb.

Na początku przyszłego roku do salonów sprzedaży trafi również Chevrolet Aveo z systemem MyLink, a wiosną ofertę uzupełni najnowszy miejski SUV marki, czyli Trax.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Chevrolet Cruze