/  /  /  /  / Pierwszy klient w Polsce odebrał Chevroleta Camaro
Chevrolet Captiva

Chevrolet Captiva

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Pierwszy klient w Polsce odebrał Chevroleta Camaro

Chevrolet Poland|
null
© Chevrolet Poland
nullnull

Chevrolet Camaro w wersji coupe w kolorze pomarańczowym Inferno z czarnymi matowymi pasami jest pierwszym egzemplarzem tego sportowego modelu odebranym przez klienta w Polsce.

Zbigniew Łyszczarz, prezes firmy Antiques Wood, odebrał dziś kluczyki do auta z rąk Piotra Sitkowskiego, prezesa zarządu dealera marki Chevrolet – Auto-Żoliborz w Warszawie.

"Wybrałem Camaro przede wszystkim ze względu na jego moc i przyjemność z jazdy, jaką daje - powiedział nowy właściciel samochodu. "Jak typowy mężczyzna, szukałem auta, które będzie reprezentacyjne i będzie się wyróżniało, a Chevrolet idealnie spełnia moje oczekiwania".

W naszym kraju model ten oferowany jest w najwyższej wersji wyposażenia, z doskonałym silnikiem V8 o pojemności 6,2 l i mocy 405 KM, jak w przypadku przekazanego dziś auta z automatyczną skrzynią biegów, lub mocy 432 KM w przypadku samochodu z manualną sześciostopniową skrzynią biegów.

Ten kultowy samochód sportowy, lider segmentu w Stanach Zjednoczonych, trafił w pierwszych miesiącach sprzedaży w Europie do 600 odbiorców.

Do Polski przyjeżdżają właśnie pierwsze egzemplarze zamówione pod koniec 2011 roku.

"Do tej pory zebraliśmy zamówienia od kolejnych 10 klientów, którzy zdecydowali się na zakup tego legendarnego modelu. Samochody te są w tej chwili w fazie produkcji lub w drodze do Polski - powiedział Maciej Całka, dyrektor sprzedaży Chevrolet Poland.

Do tej pory w naszym kraju największym zainteresowaniem cieszyło się Camaro w wersji coupe z automatyczną skrzynią biegów w kolorze czarnym. Kolejne egzemplarze już wkrótce trafią do klientów.


Komentarz Samar:

Cena podstawowej wersji Chevroleta Camaro z silnikiem o mocy 432 koni mechanicznych i manualną skrzynią biegów została ustalona na 199.900 zł.

Ze względu na potężną moc, Chevroleta Camaro można porównać do :

- Mercedesa SLK 55AMG o mocy 422 koni, który na polskim rynku kosztuje 337 tys zł.

- BMW 650i o mocy 407 koni, które zostało wycenione na 453.600 zł

- Audi RS5 o mocy 450 koni, kosztujące 371.400zł

Z powyższego, krótkiego porównania wynika, że Chevrolet Camaro jest najtańszym samochodem na polskim rynku posiadającym ponad 400 koni mechanicznych.

By porównać wyżej wymienione samochody, lub jakiekolwiek inne modele na rynku wystarczy skorzystać z porównywarki dostępnej ZA DARMO na stronie samar.plOdnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama