/  /  /  /  / Gwiazda, taniec i Chevrolet Captiva
Chevrolet Captiva

Chevrolet Captiva

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Gwiazda, taniec i Chevrolet Captiva

Chevrolet Poland|
null
© Chevrolet
nullnullnullnull

Co łączy Chevroleta z Martą Krupą, gwiazdą kolejnej edycji popularnego programu "Taniec z Gwiazdami", która wczoraj gościła w programie Kuby Wojewódzkiego?

Marta Krupa, gwiazda najnowszej, XIII edycji „Tańca z Gwiazdami”, przyjechała na kilka miesięcy do Polski, aby móc wystąpić w tym popularnym programie i zaprezentować się Polakom.

Marta urodziła się w USA. Swoją karierę zaczynała jako modelka, ale mimo, że ma na koncie kilka okładek znanych magazynów, modeling nie jest jej pasją; woli skupić się na śpiewaniu. Właśnie realizuje swoje marzenie, będąc w trakcie nagrywania singli na swoją pierwszą płytę.

Marta weźmie także udział w projekcie „Poland… Why Not?”, który ma na celu zaprezentowanie polskiej muzyki światu.

Dla Marty, która na stałe mieszka w USA, naturalna była chęć poruszania się w czasie pobytu w Polsce samochodem amerykańskiej marki. Dlatego też wybrała Chevroleta – firmy, której filozofia wykorzystywania nadarzających się szans i możliwości, wyrażona hasłem „Make it happen”, jest tak jej bliska.

Na początku Marta Krupa, która wcześniej nie prowadziła samochodu w naszym kraju, trochę obawiała się jazdy po polskich drogach, ale teraz nie sprawia jej to problemu. Na co dzień porusza się Chevroletem Captivą w modnym perłowo białym kolorze (White Pearl), w wersji wyposażenia LT+ z benzynowym silnikiem 2.4 i automatyczną skrzynią biegów.

Tak wygląda nowa Captiva

Jak sama mówi, samochód ten w pełni spełnia jej oczekiwania. Sama jeździ na treningi do „Tańca z Gwiazdami”, na imprezy i spotkania z przyjaciółmi.

„Cieszę się, że mogę jeździć ładnym, dużym i wygodnym samochodem. Bez problemu zabieram ze sobą znajomych albo mojego partnera z Tańca z Gwiazdami - mówi gwiazda.

W Polsce Marta Krupa jak na razie rozpoznawana jest przede wszystkim jako młodsza siostra Joanny, ale dzięki występowi w popularnym programie ma się to szanse szybko zmienić. Ostatni raz Marta była w naszym kraju 12 lat temu, ale już teraz jest pewna, że swoje dalsze życie będzie dzielić między Polskę i Stany Zjednoczone.

Marta będzie walczyć o Kryształową Kulę już w najbliższą niedzielę w kolejnym odcinku „Tańca z Gwiazdami”.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama