/  /  /  /  / Camaro to najlepszy stosunek mocy do kasy
Chevrolet Camaro

Chevrolet Camaro

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Camaro to najlepszy stosunek mocy do kasy

Chevrolet Poland|
null
© Chevrolet
null

Camaro, najmłodszy model obecny w polskich salonach Chevroleta, został nagrodzony tytułem Debiutu Roku 2011 przez polską edycję miesięcznika TopGear podczas uroczystości z okazji czwartych urodzin magazynu.

Jedyny dostępny obecnie w oficjalnej sprzedaży w naszym kraju muscle car został doceniony między innymi za „najlepszy stosunek mocy do kasy”. Model ten oferowany jest w najwyższej wersji wyposażenia, z silnikiem V8 o pojemności 6,2 l, który zapewnia nowemu Camaro moc odpowiadającą jego wyglądowi.

Auto z manualną skrzynią biegów ma 432 KM, w wersji wyposażonej w sześciostopniową automatyczną skrzynię biegów silnik generuje 405 KM, a ceny modelu zaczynają się od 199 900 zł.

Pierwszy klient w Polsce odebrał Chevroleta Camaro

Jest to piąta generacja tego legendarnego modelu, który od 45 lat niezmiennie wywołuje emocje. Pierwsza generacja zadebiutowała w 1967 roku, a do tej pory auto sprzedało się w milionach egzemplarzy. Ten kultowy samochód sportowy, lider segmentu w Stanach Zjednoczonych, trafił w pierwszych miesiącach sprzedaży w Europie do 600 odbiorców.

Do Polski przyjeżdżają właśnie pierwsze egzemplarze zamówione pod koniec ubiegłego roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama