/  /  /  / W Polsce Chevrolet Trax kosztuje od 59 990 zł
Chevrolet

Chevrolet

Zmień
Chevrolet jest największą globalna marką należącą do General Motors, z roczną sprzedażą na poziomie 3,5 miliona pojazdów w ponad 130 krajach. Jest to jednocześnie czwarta co do wielkości światowa marka pod względem sprzedaży.
Dowiedz się więcej o marce
 

W Polsce Chevrolet Trax kosztuje od 59 990 zł

Chevrolet|
null
© Chevrolet
nullnullnullnull

Ogłoszono premierową cenę najnowszego samochodu w gamie Chevroleta: miejskiego SUV-a o nazwie Trax. W Polsce Chevrolet Trax będzie do kupienia już od 59 990 zł.

W tej cenie oferowany jest samochód z benzynowym silnikiem o pojemności 1,6 l i mocy 115 KM, który w standardzie wyposażony jest m.in. w systemy ESC, TCS, BAS, 6 poduszek powietrznych, tempomat, system audio z 6 głośnikami oraz łączami Bluetooth, USB, Aux-in.

Wszystkie wersje wyposażeniowe Traxa posiadają także gniazdko zasilania 230V, pozwalające na ładowanie laptopa oraz innych urządzeń elektronicznych.

W wyższych wersjach wyposażenia Trax oferowany będzie z technologią MyLink, która pozwala wyświetlać zawartość smartfona na zintegrowanym 7-calowym, kolorowym wyświetlaczu dotykowym o wysokiej rozdzielczości.

Chevrolet MyLink zapewnia łatwy dostęp do osobistych list odtwarzania, galerii zdjęciowych, książki telefonicznej oraz innych danych zapisanych w pamięci.

Rok 2013: Będzie dużo nowości w segmencie SUV

MyLink obsługuje również internetowe radio TuneIn, inteligentnego asystenta Siri Eyes Free oraz aplikację nawigacyjną BringGo, którą można pobrać na kompatybilne smartfony.

Oprócz silnika 1.6, Trax oferowany będzie także do wyboru z turbodoładowaną jednostką benzynową o pojemności 1,4 l i mocy 140 KM oraz z wysokoprężnym silnikiem 1.7 i mocy 130 KM.

Trax dostępny będzie w wersji z napędem na przednią oś (FWD) oraz na obie osie (AWD). Wszystkie wersje z manualną skrzynią biegów wyposażone będą w technologię Start/Stop.

Klienci zainteresowani kupnem Traxa mogą już składać zamówienia na ten model. Pierwsze egzemplarze trafią do salonów sprzedaży w czerwcu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama