/  /  /  / Sposób na tańszy model SUV
Chevrolet

Chevrolet

Zmień
Chevrolet jest największą globalna marką należącą do General Motors, z roczną sprzedażą na poziomie 3,5 miliona pojazdów w ponad 130 krajach. Jest to jednocześnie czwarta co do wielkości światowa marka pod względem sprzedaży.
Dowiedz się więcej o marce
 

Sposób na tańszy model SUV

null
© Chevrolet
null

Auta z segmentu terenowo-rekreacyjnych cieszą się dużą popularnością w Europie, a Polska nie jest tutaj wyjątkiem. Ciekawą ofertę promocyjną ma dla klientów marka Chevrolet.

Chevrolet Trax to przedstawiciel prężnie rozwijającego się segmentu miejskich SUV. Cena bazowa tego niedawno debiutującego na polskim rynku samochodu zaczyna się od 59 990 złotych. Nie wszyscy zapewne jednak wiedzą, że Traxa można kupić jeszcze taniej. Jak to zrobić?

Otóż Chevrolet przygotował program dodatkowych rabatów lojalnościowych, które premiują klientów wiernych tej marce. W przypadku zakupu każdej wybranej wersji Traxa aktualny posiadacz samochodu Chevrolet może liczyć w salonie na rabat w wysokości 2 000 złotych.

Osoby, które wolą raczej większy samochód SUV, mogą rozważyć zakup modelu Chevrolet Captiva, który cennikowo kosztuje od 87 990 złotych. Również i w tym wypadku skorzystać można z rabatu lojalnościowego. W przypadku Captivy bonus wynosi 3 000 złotych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama