/  /  /  / GM Korea pierwszy w rankingu zadowolenia z obsługi
Chevrolet

Chevrolet

Zmień
Chevrolet jest największą globalna marką należącą do General Motors, z roczną sprzedażą na poziomie 3,5 miliona pojazdów w ponad 130 krajach. Jest to jednocześnie czwarta co do wielkości światowa marka pod względem sprzedaży.
Dowiedz się więcej o marce
 

GM Korea pierwszy w rankingu zadowolenia z obsługi

null
© Chevrolet
null

Firma GM Korea zdobyła w Korei Południowej najwięcej punktów wśród producentów ujętych w rankingu satysfakcji klienta z obsługi dealerskiej Korean Service Quality Index 2013. Opracowanie przygotowała firma doradcza Korea Management Association Consulting.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Badanie przygotowane według techniki Mystery Shopping koncentrowało się na 11 obszarach decydujących o zadowoleniu klienta z obsługi dealerskiej, m.in. powitanie w placówce, ubiór i wygląd sprzedawców, sposób zwracania się do klienta i uprzejmość, umiejętność wytłumaczenia oferty produktowej oraz wiedza branżowa.

W ramach sondażu ankieterzy odwiedzili 60 spośród 293 salonów Chevrolet należących do GM Korea w Seulu oraz pięciu innych dużych miastach w kraju.

Wynik GM to najwyższe w branży 96 punktów oceny łącznej oraz najwyższe noty w trzech z 11 kategorii.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama