/  /  /  / Ciekawa promocja Chevroleta na samochody zasilane LPG
Chevrolet

Chevrolet

Zmień
Chevrolet jest największą globalna marką należącą do General Motors, z roczną sprzedażą na poziomie 3,5 miliona pojazdów w ponad 130 krajach. Jest to jednocześnie czwarta co do wielkości światowa marka pod względem sprzedaży.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ciekawa promocja Chevroleta na samochody zasilane LPG

Chevrolet Poland|
null
© Chevrolet
null

Dla klientów szukających samochodu taniego w eksploatacji Chevrolet przygotował kolejną ciekawą ofertę: otóż osoby decydujące się na zakup wybranych wersji modeli Cruze lub Orlando mogą za jedynie 1 zł wyposażyć swój egzemplarz w zestaw LPG.

Egzemplarze modelu Cruze w wersji sedan i hatchback oraz modelu Orlando z benzynowym silnikiem o pojemności 1,8 l i mocy 141 KM, które przystosowane są do montażu instalacji LPG, można wyposażyć w taką instalację za 1 zł.

Pięciodrzwiowy Cruze w wersji wyposażenia LS+, która obejmuje m.in. klimatyzację, systemy ABS, ESC, system kontroli trakcji oraz 6 poduszek powietrznych, dostępny jest już od 54 990 zł.

7-miejscowego Chevroleta Orlando w takiej samej wersji wyposażenia można kupić już od 64 990 zł.

Decydując się na zakup i montaż instalacji LPG u autoryzowanego dystrybutora Chevroleta, klient zachowuje warunki gwarancji swojego nowego samochodu. Co więcej, producent instalacji LPG udziela na nią 2-letniej gwarancji bez limitu przebiegu lub 3-letniej gwarancji do 100 000 km przebiegu, czyli dokładnie takiej samej jak na pojazd.

Oferta promocyjna na samochody z 2013

Główne korzyści wynikające z zakupu samochodu z instalację LPG to dwa zbiorniki paliwa (LPG i benzyny), które pozwalają na zwiększenie zasięgu samochodu prawie dwukrotnie oraz dłuższa żywotność silnika, spowodowana tym, że LPG nie pozostawia żadnych osadów, więc olej dłużej zachowuje swą przydatność.

Zmiana z LPG na benzynę odbywa się automatycznie, może być także kontrolowana przez przełącznik na tablicy rozdzielczej.

Wszystkie zbiorniki posiadają zawór bezpieczeństwa, pozwalający na bezpieczne korzystanie z podziemnych parkingów.

Dzięki aktualnej ofercie Chevrolet liczy na jeszcze lepszą sprzedaż modeli, które w pierwszych 4 miesiącach bieżącego roku osiągnęły największy wzrost sprzedaży w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Najpopularniejszy model, czyli Chevrolet Cruze, do końca kwietnia zanotował wzrost sprzedaży aż o 50%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama