/  /  /  / Chevrolet Spark po face-liftingu czeka na klientów
Chevrolet

Chevrolet

Zmień
Chevrolet jest największą globalna marką należącą do General Motors, z roczną sprzedażą na poziomie 3,5 miliona pojazdów w ponad 130 krajach. Jest to jednocześnie czwarta co do wielkości światowa marka pod względem sprzedaży.
Dowiedz się więcej o marce
 

Chevrolet Spark po face-liftingu czeka na klientów

null
© Chevrolet
nullnullnull

W polskich salonach dealerskich marki Chevrolet na klientów czeka należący do segmentu modeli miejskich Chevrolet Spark w wersji po face-liftingu. Egzemplarze z roku produkcji 2012 objęto rabatem 2 000 złotych.

Model Chevrolet Spark 2013 odróżniają takie elementy stylistyczne jak przeprojektowana, dwuczęściowa osłona chłodnicy, nowy przedni zderzak oraz zmienione klosze reflektorów i lamp przeciwmgielnych.

Spark otrzymał również przeprojektowane 14- i 15-calowe obręcze aluminiowe, które podkreślają bardziej sportowy, dojrzały charakter samochodu. W tylnej części pojazdu umieszczone wysoko trzecie światło stopu LED zostało zintegrowane ze spojlerem umieszczonym tuż ponad tylną szybą, co zapewnia kierowcy lepszą widoczność.

Zmiany w kabinie pasażerskiej obejmują zastosowanie nowych elementów dekoracyjnych oraz przeprojektowanej konsoli centralnej z dodatkowymi schowkami.

Chevrolet Spark oferta modelowa w Polsce

Wersja podstawowa nowego Chevroleta Sparka oferuje silnik benzynowy 1.0 z przekładnią manualną, rozwijający moc maksymalną 68 KM. Egzemplarze Sparka MY 2013 z roku produkcji 2012 objęto rabatem o wartości 2 000 złotych (cena wersji bazowej przed upustem zaczyna się od 28 990 złotych).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama