/  /  /  / Chevrolet Orlando z możliwą usterką
Chevrolet

Chevrolet

Zmień
Chevrolet jest największą globalna marką należącą do General Motors, z roczną sprzedażą na poziomie 3,5 miliona pojazdów w ponad 130 krajach. Jest to jednocześnie czwarta co do wielkości światowa marka pod względem sprzedaży.
Dowiedz się więcej o marce
 

Chevrolet Orlando z możliwą usterką

UOKIK|

Jak poinformowała firma Chevrolet Poland, wybrane egzemplarze modelu Chevrolet Orlando mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie stosownej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Chevrolet Poland, wybrane egzemplarze modelu Chevrolet Orlando (auta z roku modelowego 2012) mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną. Polega ona na tym, że w niektórych samochodach trzeci rząd siedzeń może nie być prawidłowo zamocowany do podłogi.

W Polsce opisaną akcją serwisową objęto 52 samochody (lista nr VIN patrz tutaj).

Klienci, którzy kupili samochody objęte kampanią, zostaną wezwani listami poleconymi przez autoryzowane serwisy do złożenia wizyty w celu sprawdzenia, czy w ich samochodzie występuje wyżej opisana wada, i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Chevrolet Poland (adres: Budynek Taurus, III p., ul. Wołoska 5, 02-675 Warszawa; tel. +48 22 606 16 00; Call center tel.: (0-22) 606 17 28, e-mail: cac.chevrolet_pl@gm.com; www.chevrolet.pl)
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama