/  /  /  / Chevrolet Cruze diesel może się popsuć
Chevrolet

Chevrolet

Zmień
Chevrolet jest największą globalna marką należącą do General Motors, z roczną sprzedażą na poziomie 3,5 miliona pojazdów w ponad 130 krajach. Jest to jednocześnie czwarta co do wielkości światowa marka pod względem sprzedaży.
Dowiedz się więcej o marce
 

Chevrolet Cruze diesel może się popsuć

UOKIK|

Jak poinformowała firma Chevrolet Poland, wybrane egzemplarze modelu Chevrolet Cruze mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Chevrolet Poland, w niektórych egzemplarzach modelu Chevrolet Cruze (wersja RM 2010 z silnikiem Diesla) może potencjalnie wystąpić wyciek z przewodu paliwowego. Gdy taka sytuacja nastąpi, może być wyczuwalny zapach paliwa, a ponadto mogą wystąpić problemy z uruchomieniem silnika lub silnik może przestać działać.

W Polsce omawianą akcją serwisową objętych jest 415 samochodów Chevrolet Cruze (lista nr VIN patrz tutaj).

Posiadacze aut objętych opisaną akcją przywoławczą zostaną poproszeni do złożenia wizyty w autoryzowanym serwisie w celu sprawdzenia, czy w ich samochodzie występuje wymieniona wada i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Informacji związanych z kampanią serwisową udziela Chevrolet Poland (adres: Budynek Taurus, III p., ul. Wołoska 5, 02-675 Warszawa; tel. +48 22 606 16 00; Call center tel.: (22 606 17 28, e-mail: cac.chevrolet_pl@gm.com; chevrolet.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama