/  /  /  / Polska: Niższe ceny w Caterham
Caterham

Caterham

Zmień
Caterham to producent, który w swojej ofercie posiada tylko jeden samochodu, który jest jednak esencją brytyjskiego samochodu sportowego. Mający ponad 50 letnią historię model „7” sprzedawany jest jedynie w nieco ponad 20 krajach na całym świecie, w tym od 2009 roku w Polsce.
Dowiedz się więcej o marce
 

Polska: Niższe ceny w Caterham

Caterham Polska|
null
© Caterham
null

Firma Caterham Polska przygotowała nowy cennik na sezon 2010. Wbrew obecnym tendencjom rynkowym importer zdecydował się na istotną obniżkę cen.

Dołączenie do grona posiadaczy Super-Siódemki może obecnie oznaczać spore oszczędności. W stosunku do zeszłego roku ceny zostały obniżone od około 2 000 funtów brytyjskich (w przypadku modelu Roadsport 120) do 3 000 GBP (w przypadku topowego modelu Superlight R500).
 
Do zakupu przekonuje również umacniająca się w ostatnim okresie złotówka. Kurs wymiany PLN-GBP spadł do poziomu 4,28 zł/1 GBP (kurs średni NBP z dnia 11.03.2010).

Łatwo policzyć, iż przy obecnym kursie ceny Caterhama 7 rozpoczynają się od 118 000 złotych brutto za fabrycznie gotowy egzemplarz.
 
W ofercie marki pojawiły się również tzw. kits, czyli zestawy do samodzielnego montażu Caterhama; cena najtańszego zestawu to przy obecnym kursie równowartość 99 000 złotych brutto.

Należy jednak pamiętać, iż wspomniane zestawy nie posiadają homologacji COC i należy je po zmontowaniu rejestrować we własnym zakresie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Caterham

Reklama