/  /  /  /  / BMW X5 jeszcze bardziej ekskluzywne
BMW X5

BMW X5

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Wyższa
Cena259 600 zł - 555 400 zł (aktualizacja: 2017-03-01)
Emisja CO277 g/km - 258 g/km
Żużycie paliwa3,4 L/100km - 11,1 L/100km
 

BMW X5 jeszcze bardziej ekskluzywne

BMW|
null
© BMW
null

Już w grudniu na liście opcji wyposażeniowych przewidzianych dla nowego BMW X5 we wszystkich wariantach silnikowych znajdą się dedykowane elementy z gamy BMW Individual.

Te ekskluzywne podzespoły dodają autu stylu i spełniają najwyższe standardy w zakresie doboru materiałów, wykończenia i jakości wykonania. BMW X5 może na przykład zostać wyposażone w drobnoziarnistą skórzaną tapicerkę BMW Individual Merino uzupełnioną wstawkami w kolorach Criollo Brown i Amaro Brown.
 
Wyróżnikiem tej ekskluzywnej tapicerki jest obszycie i lamówka w kontrastującym kolorze, a także dekoracyjne perforowanie na powierzchni siedzisk.

Listwy dekoracyjne wnętrza BMW Individual oferowane są w dwóch wariantach: Piano Finish Black oraz Sen Light Brown (ekskluzywne drewno).

Z kolei na zewnątrz wyróżniają się 20-calowe obręcze aluminiowe BMW Individual z ramionami w kształcie litery "V" i mieszanymi oponami, które dobitnie prezentują sportową naturę BMW X5.

Klienci mają też do wyboru rozszerzoną gamę lakierów nadwozia: od grudnia oprócz nowych, metalicznych barw Mineral Silver, Glacier Silver i Imperial Blue z diamentowym wykończeniem dostępne będą odcienie metaliczne BMW Individual Ruby Black oraz Pyrite Brown.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - BMW X5