/  /  /  /  / BMW X3 po zmianach
BMW X3

BMW X3

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Cena165 800 zł - 273 100 zł (aktualizacja: 2017-03-01)
Emisja CO2124 g/km - 193 g/km
Żużycie paliwa4,7 L/100km - 8,3 L/100km
 

BMW X3 po zmianach

BMW|
null
© BMW
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie niemiecka marka premium zaprezentuje przed szeroką publicznością zmodernizowaną wersję BMW X3. Pod maską samochodu jako światowa premiera pojawi się nowy turbodiesel, który rozwija moc maksymalną 190 KM.

BMW X3 nabrało jeszcze bardziej wyrazistego wyglądu dzięki zmodyfikowanym podwójnym reflektorom głównym (na życzenie w technologii LED), mocniej narysowanemu grillowi, nowym zderzakom z przodu i z tyłu oraz lusterkom bocznym ze zintegrowanymi kierunkowskazami.

Także wnętrze auta charakteryzuje się najwyższą jakością i ekskluzywną atmosferą. Chromowe aplikacje, konsola środkowa z klimatyzacją automatyczną, wykończoną opcjonalnie w lśniącej optyce Black Panel, a także uchwyt na napoje z zasuwaną pokrywą w konsoli środkowej podkreślają charakter premium. Nowe lakiery, obicia, listwy wykończeniowe i koła aluminiowe umożliwiają jeszcze większy zakres indywidualizacji.

Nowy turbodiesel 2.0 o mocy 190 KM
Od chwili wejścia na rynek nowe BMW X3 można będzie zamówić z jednym z trzech turbodiesli lub czterech silników benzynowych, rozwijających wachlarz mocy od 150 KM aż po 313 KM. Nowoczesne jednostki napędowe wyposażone są w technologię TwinPower Turbo i spełniają normę emisji spalin EU6.

Moc modelu BMW X3 xDrive20d wzrasta ze 184 KM do 190 KM. Według danych fabrycznych średnie zużycie paliwa kształtuje się między 8,3 do nawet około 5 l/100 km, przy czym w wersji ze skrzynią automatyczną spalanie zmniejszyło się w porównaniu z poprzednikiem o 7,1%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama