/  /  /  /  / Nowy salon BMW w Lubinie
BMW X1

BMW X1

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowy salon BMW w Lubinie

BMW Dex Premium|
null
© BMW
null

Familia Wróbel ukończyła kolejną inwestycję będącą zwieńczeniem dążeń firmy na rynku motoryzacyjnym: salon BMW oraz serwis BMW i MINI. Zarządzany przez utworzoną w tym celu spółkę Dex Premium salon BMW przy ul. Zielonogórskiej 6 w Lubinie spełnia wszystkie standardy marki.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Uroczysta gala inaugurująca rozpoczęcie działalności BMW Dex Premium odbędzie się 25 maja w siedzibie spółki. Towarzyszyć jej będzie prezentacja nowego BMW Gran Coupe 6.

Usytuowany przy trasie krajowej nr 3 w Lubinie salon to ponad 730 m2 ekspozycji, na której prezentowane są najnowsze modele BMW i samochody używane. Przestronne wnętrze i nowoczesna aranżacja oparta na bieli i szkle doskonale odzwierciedlają luksusowy charakter marki.

Równie imponująco prezentuje się przestrzeń serwisowa o powierzchni 800 m2, wyposażona w dziewięć stanowisk do pracy i najwyższej klasy sprzęt.

"Salon w Lubinie spełnia wszystkie wymagania BMW AG zarówno pod kątem bryły salonu, jego wyposażenia jak i sposobu ekspozycji. Powodem wprowadzenia wysokich standardów jest dbałość o komfort naszych klientów - mówi Lucyna Wróbel, prezes BMW Dex Premium.

Głównym punktem uroczystego otwarcia jest przedpremierowa prezentacja przełomowego dzieła niemieckich konstruktorów (nowego BMW Gran Coupe 6), prowadzona przez Marcina Prokopa.

Scenariusz otwarcia przewiduje również m.in. recital Katarzyny Cerekwickiej oraz pokaz tańca modern jazz.

BMW Dex Premium to kolejna inwestycja Grupy Dex, w skład której wchodzą salony samochodowe marki Citroen, Suzuki i Honda oraz projekty na lokalnym rynku nieruchomości.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - BMW X1