/  /  /  / Rekordowy wrzesień BMW Group
BMW
BMW to jedna z trzech głównych niemieckich marek należących do segmentu premium, które swoją pozycję i renomę z rynku niemieckiego przeniosły niemal na cały świat. Mający swą siedzibę w Monachium koncern oprócz samochodów osobowych specjalizuje się również w produkcji motorów i skuterów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Rekordowy wrzesień BMW Group

BMW|
null
© BMW
null

W miesiącu wrześniu koncern BMW Group dostarczył klientom na świecie prawie 189 700 nowych samochodów marki BMW, MINI oraz Rolls-Royce (+6,7%). To rekord w historii tej grupy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Licząc łącznie w okresie styczeń-wrzesień BMW Group ustanowiło kolejny rekord: zrealizowano bowiem dostawy prawie 1 436 200 egzemplarzy (+7,5%).

Dynamicznym wzrostem sprzedaży w portfolio koncernu może pochwalić się zwłaszcza marka BMW: we wrześniu dostawy były wyższe niż rok wcześniej o 7,6% (158 000 sztuk), a narastająco od stycznia aż o 9% (1 209 600 sztuk).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama