/  /  /  / Rekord BMW po 10 miesiącach
BMW
BMW to jedna z trzech głównych niemieckich marek należących do segmentu premium, które swoją pozycję i renomę z rynku niemieckiego przeniosły niemal na cały świat. Mający swą siedzibę w Monachium koncern oprócz samochodów osobowych specjalizuje się również w produkcji motorów i skuterów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Rekord BMW po 10 miesiącach

BMW|
null
© BMW
null

W miesiącu październiku koncern BMW Group dostarczył klientom na świecie łącznie ponad 165 800 nowych samochodów marki BMW, MINI oraz Rolls-Royce. To o 5,2% lepiej niż w analogicznym czasie rok wcześniej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Licząc łącznie w okresie styczeń-październik BMW Group dostarczyło klientom na świecie rekordowe 1 602 000 samochodów, czyli o 7,3% więcej niż w analogicznym czasie rok wcześniej.

Z powyższego marka samochodów luksusowych BMW zrealizowała w październiku dostawy nieco ponad 140 000 pojazdów (+5,4%), dzięki czemu wynik skumulowany to już około 1 349 600 egzemplarzy.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama