/  /  /  / Nowości w gamie BMW na wiosnę
BMW
BMW to jedna z trzech głównych niemieckich marek należących do segmentu premium, które swoją pozycję i renomę z rynku niemieckiego przeniosły niemal na cały świat. Mający swą siedzibę w Monachium koncern oprócz samochodów osobowych specjalizuje się również w produkcji motorów i skuterów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowości w gamie BMW na wiosnę

BMW|
null
© BMW
null

Już wiosną BMW sprawi swym klientom jeszcze więcej radości z jazdy, przedstawiając gamę modelową rozbudowaną o nowe silniki, opcje wyposażenia i funkcje BMW ConnectedDrive.

Ofertę modelu BMW Serii 3 Touring otwiera bazowa wersja BMW 316i Touring o mocy 136 KM, a zamykać będzie nowa, flagowa odmiana BMW 335i Touring (306 KM). Gama silników wzbogaci się o dwa warianty wysokoprężne: m.in. o wydajną wersję BMW 320d EfficientDynamics Edition Touring.

Wiosną w ofercie znajdzie się również nowe BMW Serii 3 Touring z inteligentnym napędem na wszystkie koła: początkowo dostępne będzie pięć wariantów napędu xDrive. Jest to kolejny etap modelowej ofensywy w sektorze samochodów z napędem na obie osie.

Łącznie oferta BMW Serii 3 wzbogaci się o sześć wariantów xDrive, a BMW Serii 6 - o cztery.

Jednocześnie wzrośnie liczba modeli spełniających wymogi normy EU6, która zacznie obowiązywać we wrześniu 2014 roku.

Dodatkowo, na rynku pojawią się modele w bogato wyposażonej wersji Limited Edition Lifestyle, które wiosną poszerzą ofertę BMW Serii 1 Coupe oraz Cabrio.

Poza tym, wszystkie odmiany BMW Serii 6, BMW X3 oraz BMW Serii 1 w wersji pięcio- i trzydrzwiowej doposażyć będzie można w nową generację systemu nawigacji Professional.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - BMW

Reklama